Recenze NutriStar Inositol 500 500 tablet

Ověřené recenze NutriStar Inositol 500 500 tablet

Ověřený zákazník Namakanej.cz

Přidáno: 7. března 2017

Zakoupeno v Namakanej.cz

• dobrá cena za tento druh výživového doplnku (inositol vo vyššej gramáži)
  • vyzerá, že v organizme naozaj pôsobí
  • tablety sa dajú užívať celé, alebo je možné prášok vysypať a zmiešať s vodou, má mierne sladkú chuť
  • veľké tablety, niektorí môžu mať problém s ich prehĺtaním; prášok z tabliet je možné aj rozmiešať vo vode, ale tam je zasa problém, že prášok sa rozpúšťa iba minimálne a má sklon usádzať sa na stenách pohára

Produkt som si vybrala ako alternatívu k inému komerčnému produktu s inositolom a kyselinou listovou, ktorého cena je dosť vysoká. Inositol má údajne široké spektrum pôsobenia. Mňa zaujal najmä v súvislosti s plodnosťou - úprava problémov s PCO a podobne. Tento výživový doplnok užívam štvrtý mesiac (cca dve tablety ráno a dve večer) a v tomto ohľade som zatiaľ zaznamenala úpravu cyklu (kratší a pravidelnejší) a zlepšenie kvality pleti (predtým som mávala vyrážky počas celého mesiaca a mizli počas menštruácie, teraz sa to otočilo).

Účinek přípravku: Pocítil(a) jsem pozitivní změnu
Ověřený zákazník NAMAKEJSE.cz

Jana

Přidáno: 21. ledna 2017

Zakoupeno v NAMAKEJSE.cz

Zatiaľ len skúšam, ale dúfam že pomôže pri polycystických vaječníkoch.

Účinek přípravku: Žádný jsem nezpozoroval(a)